Tantryczny masaż Tridevi Trimurti

 

Masaż Tridewi Trimutri jest masażem autorskim, w którym dochodzi do połączenia energetycznego pomiędzy trzema osobami. Dążymy do uzyskania emocjonalnego spełnienia, samopoznania, poczucia wszechogarniającej miłości i piękna. Stan, który mamy na celu osiągnąć, przestawia postać zjednoczonych Śiwy i Śakti  w jednym bycie – Ardhanariśwara. Bóg będący w połowie kobietą, a w połowie mężczyzną ukazuje syntezę i nierozerwalność męskich i żeńskich energii wszechświata.

 

“Kiedy mężczyzna i kobieta we mnie jednoczą się w miłości, blask piękna, zrównoważony w kwiecie lotosu o podwójnych płatkach, rozkwita we mnie.”

Pieśń Baulów, mistyków z Bengalu w Indiach

divider

 

W hinduizmie męski aspekt boskości współistnieje z żeńskim. Pod słowem Trimutri kryje się trójosobowy bóg mogący przybierać formy Brahmy, Wisznu i Śiwy. Tridewi  – tróbojgini – to jego żeński odpowiednik. Należą tu Saraswati, Lakszmi i Parwati, będące równocześnie małżonkami powyższych bogów. Każda z postaci ma określoną rolę do spełnienia w cyklu życia wszechświata: Brahma go stwarza, Wisznu utrzymuje, a Śiwa transformuje i niszczy. Rolą Tridewi jest niesienie pomocy męskiej trójcy.

 

Ten rodzaj masażu tantrycznego emanuje szacunkiem do ciała i jego boskości. Jednoczy w nas siłę męską i żeńską poprzez akceptację seksualno-duchowej jedności przeciwieństw. Przywitanie prowadzone jest przez dwie masażystki, jednak to od Ciebie zależy dalszy przebieg rytuału*. Możesz doświadczać trójosobowego zjednoczenia w przepływie energii sam kierując jego rozwojem w czasie.

60 min / 90 min / 120 min
od 300 pln / od 350 pln / od 500 pln