Tantryczny masaż intuicyjny

 

Rytuał ten składa się z dwóch równie ważnych elementów, medytacji tantrycznej i masażu, pozwalając na głębokie wejście w strefę emocji. Nie ma tu określonych technik a sam rytuał i jego przebieg zależy zarówno od osoby masującej, jak i przyjmującej masaż.

Lekarstwo na codzienny stres, pośpiech i chaos jest bardzo blisko, bo w nas samych. Medytacja pozwala na wgląd w siebie, dzięki niej możemy znaleźć ciszę, gdy wokół panuje burza. Jest to wprowadzenie w masaż co nie oznacza, że faza ta jest zakończona. Stan i kierunek, który obierzemy na początku może nam towarzyszyć w trakcie całej sesji.

 

„Medytacja nie jest środkiem do celu. Medytacja jest zarówno środkiem, jak i celem. “

Jiddu Krishnamurti

divider

 

Sam masaż pochodzi z indyjskiej tradycji shivaickiej. Jest on inaczej nazywany tańcem energii. W trakcie masażu może dojść do uwolnienia emocjonalnego poprzez likwidację blokad wynikających z traum. Te ostatnie nie muszą dotyczyć jedynie przeszłości, mogą mieć również związek z przyszłością.

 

„Intuicyjny umysł jest świętym darem, umysł racjonalny jest jego wiernym sługą. Stworzyliśmy społeczeństwo, które szanuje sługę a zapomina o darze. ”

Albert Einstein

divider

60 min / 90 min / 120 min
270 pln / 370 pln / 500 pln