O Nas - Kumare tantra Wrocław

 

 

Kumare to miejsce będące równocześnie świątynią ludzkiego ciała i umysłu. Zwracamy uwagę na człowieka jako całość i poprzez świadomy dotyk oraz medytację dążymy do uzyskania stanu, w którym doświadczysz cielesności i zmysłowości z pełnej, duchowej perspektywy.

Znajomość Tantry

w połączeniu z profesjonalnym i doświadczonym personelem pozwala nam  na stwierdzenie, że wykonujemy najlepszy masaż w Polsce (między innymi masaż kundalini) 

 

Gdzie kończy się ciało, a zaczyna umysł? Gdzie kończy się umysł, a zaczyna duch?
Nie sposób ich oddzielić, gdyż są ze sobą powiązane i stanowią po prostu różne aspekty tej samej boskiej świadomości, która przenika wszystko.

B.K. S. Iyengar

 

 

Ciało, umysł i duch wpływają na siebie nawzajem. Według założeń tantry ciało jest świątynią, siedzibą boskości. Możemy rozwijać się wraz z nim poszerzając swoją świadomość, ponieważ każde cielesne doświadczenie może być przerzutnią w stronę stanu harmonii, gdzie ciało, umysł i dusza działają jako całość. Zarówno czynniki wewnętrzne, jak i zewnętrzne oddziałują na organizm człowieka. Dotyk jako forma mająca wpływ na nasze zdrowie ma zdolność do wnoszenia świadomości do ciała. Jest więc wewnętrzną i zewnętrzną metodą działania pozwalającą przywrócić lub utrzymać stan równowagi.

Każdy masaż poprzedzony jest przywitaniem i rozmową, pozwala to na indywidualne podejście do każdej osoby oraz wybranie odpowiednich technik masażu. Następnie poprzez medytację połączoną z nauką prawidłowego oddechu wprowadzamy organizm w stan relaksu i wyciszenia. Masaże wykonywane są przy użyciu naturalnych olejów a całości dopełniają elementy aromaterapii, olejki eteryczne sprowadzane z Indii i Egiptu.

 

Masaż kundalini

Energia kundalini napędza wszystkie funkcje organizmu. Czytaj wiecej

 

Skontaktuj się już dziś
693 887 188

Napisz do nas
kontakt@kumare.pl

Godziny otwarcia
pon.-pt. 1000-2100

sob. 1200-1800

Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.